To był weekend pełen wrażeń!

A dlaczego?

Mieliśmy okazję świętować 31. urodziny 290 DS „Czerwone Berety” im. gen. Stanisława Franciszka Sosabowskiego oraz 2. urodziny 3 GZ „Hakuna Matata”, podczas urodzinowego biwaku!

Każdy patrol rozpoczął tworzenie własnej cywilizacji. Zaczęło się od języka, tradycji, zdobywania pożywienia oraz doświadczenia. Następnego dnia grupy wyruszyły na szlak w celu przejścia kolejnych epok, aż do współczesności. Po drodze tworzyli swoje unikalne uzbrojenie, pismo, historię, ćwiczyli siłę i spryt. Wszystko po to, aby jak najbardziej rozwinąć swoją społeczność. Po całej trasie grupy zasiadły w jednym dużym kręgu, aby połączyć zdobyte doświadczenia i razem stworzyć jedną wielką cywilizację ze wspólnym celem.

Tak spędziliśmy dzień, a wieczór przyniósł moc życzeń i refleksji. Nie zabrakło też urodzinowych tortów i gości – założyciela oraz byłego drużynowego 290 DS „Czerwone Berety”.

Jeszcze raz – drodzy harcerze i zuchy, życzymy Wam długich lat prężnego działania w jednostkach, czerpania z tego, jak najwięcej radości i wyznaczania sobie jak najwyższych celów!

Category
Tags

Comments are closed